Naszą misją jest tworzenie wizerunku modnego i eleganckiego mężczyzny. 
 Jako producent odzieży męskiej gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów i profesjonalną obsługę Klienta.

 

W sieci salonów Prestige Męski oferujemy produkty marek własnych – Victorio i Desire, których powstanie było naturalną konsekwencją sukcesywnego rozwoju firmy.

W biznesie stawiamy przede wszystkim na relacje. Liczą się dla nas dobre kontakty zarówno z klientami jak i przedstawicielami branży. Dzięki pełnej sukcesów i satysfakcji, wieloletniej współpracy z dostawcami z całego świata, możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jakość jest dla nas najważniejsza. Nie uznajemy w niej kompromisów.

Co roku nasze studio projektowe opuszcza kilkadziesiąt modeli nowych produktów, które trafiają na sklepowe półki w Polsce i zagranicą. Zróżnicowana i bogata oferta sprawia, że potrafimy sprostać oczekiwaniom praktycznie każdego mężczyzny, dla którego szczególnie ważny jest styl, elegancja i wygoda.

Wraz z rozwojem firmy, pojawianiem się nowych wyzwań, rozszerzaniem sieci sprzedaży i oferty produktowej, systematycznie modernizujemy i rozbudowujemy naszą szwalnię.

Produkty oferowane w ramach kolejnych kolekcji w pełni odpowiadają nowoczesnemu wzornictwu, aktualnie obowiązującym trendom, modzie i zapotrzebowaniu klientów.

W ofercie salonów Prestige Męski znajdują się:

garnitury
marynarki
koszule
spodnie
krawaty, paski i wiele innych elementów męskiej garderoby

Dodatkowo, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów wprowadziliśmy nowe usługi:

  •  szycie na miarę koszul i garniturów
  •  przeróbki krawieckie

Fachowo przeszkolony personel służy Państwu radą i pomocą.

 

P.H.  KOSMOS  Krzysztof Kosmowski
ul. Zwycięstwa 26
15- 703 Białystok
NIP: 966-060-71-15
REGON: 050375652