logo Victorio

La vita e bella! Mawiają Włosi. Leniwie sączone, aromatyczne cappucino na jednym z malowniczych placów toskańskich miast, niekończące się rozmowy o życiu, gorące dyskusje o postawie ulubionej drużyny piłkarskiej… Czas, który zdaje się, że płynie wolniej niż w innych miejscach na świecie. Piękno, którego dotyk jest wprost na wyciągnięcie ręki. Któż nie chciałby choć przez krótką chwilę pożyć jak rodowity Włoch…

Victorio to wyjątkowa linia produktów głęboko osadzonych w charakterystycznym włoskim stylu, który stanowi niekłamaną inspirację dla mężczyzn w każdym zakątku globu. To moda pełna pasji, elegancji – niepozbawionej zresztą odrobiny wystylizowanej nonszalancji – a przede wszystkim synonim gustu w najlepszym wydaniu.

Kolekcja produktów Victorio to szansa, aby poczuć się jak prawdziwy Włoch. Marka czerpie szereg inspiracji widocznych na gwarnych ulicach Mediolanu. Skierowana jest do mężczyzn, dla których stylizacja jest zabawą i przyjemnością. Pozwala wyrażać osobowość, indywidualny styl i emocje. Victorio to nowoczesny design, dbałość o szczegóły i wygoda.

 

Istniejemy po to byśmy mogli dbać o komfort i elegancję, tworzyć uczucie pożądania i przyjemności w każdej chwili…”

Kolekcje marki Desire zaprojektowane są tak aby trafić do różnorodnych grup docelowych. Ubiory z naszych kolekcji są więc odwzorowaniem klasyki i równocześnie najnowszych trendów mody. Cała oferta skierowana jest do Panów ceniących elegancję i wysoką jakość produktów. Doskonały krój odzieży, wzbogacony różnorodną kolorystyką, zapewnia użytkownikom komfort i wygodę. Kolekcje Desire to dzieło ludzi z pasją i zaangażowaniem twórczym. Ubiory te wyrażają osobowość, stymulują wartości i inspirują do aktywności.
Warto więc zaufać tej marce aby poczuć subtelny dotyk elegancji w komfortowej i wygodnej oprawie.